BEST DEWELOPER ROZPOCZĄŁ SPRZEDAŻ MIESZKAŃ W ETAPIE II i III przy ul. Chmielewskiego.
Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży ul. Południowa 27D tel. 506 21 21 20.

W tej już sprawdzonej lokalizacji, doskonale skomunikowanej okolicy, ciekawym i nietuzinkowym otoczeniu, wybudowane zostaną kolejne dwa budynki z 250 komfortowymi mieszkaniami. Na realizowanym obecnie terenie osiedla deweloper zaplanował kolejnych ponad 300 miejsc parkingowych (podziemnych i naziemnych) oraz starannie urządzone otoczenie – tereny zielone z ławeczkami, plac zabaw.
Zakończenie budowy i przekazanie kluczy do lokali jest planowane na przełomie II/III kwartału 2024 roku.

Proponujemy podpisanie umowy rezerwacyjnej i zakup mieszkania w tzw. przedsprzedaży.
Co daje przedsprzedaż:
Doświadczenie Dewelopera potwierdza, że mieszkania w tych samych inwestycjach mają różne ceny w zależności od etapu ukończenia budowy. Nigdy też nie staniały!
W porównaniu z gotowym lokalem, mieszkanie w przedsprzedaży może być tańsze nawet o kilkanaście procent. Skąd taka różnica? Po pierwsze, na gotowe mieszkania jest bardzo wysoki popyt – szczególnie w dużych miastach. Po drugie, w czasie budowy, która trwa przecież przynajmniej kilkanaście miesięcy, mogą pojawić się korekty cen wynikające wprost z tendencji rynkowych, w tym ze wzrostu kosztów zakupu materiałów budowlanych. Poza tym często też Deweloper przygotowuje dla swoich przedsprzedażowych klientów specjalną ofertę. Wtedy można wynegocjować różne upusty cenowe, rabaty, gratisy, bądź zapisy w umowie.
Zachęcamy osoby zainteresowane po szczegółowe informacje do Biura Sprzedaży.
ZAPRASZAMY.

Pierwszy etap osiedla CHMIELEWSKIEGO24 oferował 120 mieszkań i 5 lokali użytkowych, które zostały przekazane klientom. Oferta spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem i przerosła nasze oczekiwania. To pozwala nam śmiało kontynuować projekt. Teraz do sprzedaży trafią kolejne 2 budynki, łącznie z 250 mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu od 25 do 52 mkw (1- i 2-pokojowe). Wszystkie lokale zapewnione będą miały balkony/tarasy. Ponad 300 miejsc parkingowych zbilansuje brakującą ich ilość w etapie I-szym. Szczeciński rynek jest ostatnio bardzo chłonny. Zwłaszcza na terenach w okolicy Odry. Miasto przeżywa gospodarczy i społeczny rozkwit, lecz wciąż odczuwalny jest niedobór inwestycji zlokalizowanych z dobrym dostępem do centrum, funkcjonalną komunikacją i jednocześnie z dala od zgiełku.
Dlatego inwestycja Chmielewskiego wydaje się „szyta na miarę”, zwłaszcza dla ludzi będących „w ruchu”. Wychodzimy z założenia, że osiedle ma być dostępne, otwarte i bez zbędnych ograniczeń i barier. Dające poczucie swobody i jednocześnie intymności. Jesteśmy przekonani o walorach nowego osiedla w tej części miasta, co potwierdzają także osoby już tu mieszkające. Motorem napędzającym jest też widoczna perspektywa aktywności i rozwoju tej lokalizacji. Po długo wyczekiwanym remoncie ulic Kolumba i Chmielewskiego, prawdopodobnie będzie to jedna z ładniejszych arterii naszego miasta, osiedle zyska na atrakcyjności i wartości, a zakończenie budowy osiedla i oddanie do użytkowania zbiegnie się z planowanym zakończeniem remontu tych ulic. Położenie osiedla w sąsiedztwie najważniejszych tras komunikacyjnych umożliwia sprawny dojazd do centrum Szczecina oraz bezkolizyjny wyjazd z miasta, to niewątpliwy atut.

Projekt obu budynków jest zbliżony, struktura mieszkań będzie praktycznie powtarzalna, z małymi różnicami. W ofercie będą mieszkania: • 1 POKOJOWE o powierzchni od 25 – 27 m2 oraz • 2 POKOJOWE o powierzchni od 35-42-52 m2 Są to najbardziej pożądane powierzchnie lokali, a ich funkcjonalność, użyteczność i ergonomia doskonale przemyślane, tak aby maksymalnie wykorzystać każdy metr kwadratowy mieszkania i, aby wygodnie i komfortowo żyć na niewielkiej przestrzeni. Na ostatnich kondygnacjach obu budynków (VIII piętro) powstały mieszkania apartamentowe (1- i 2-pokojowe) ze słonecznymi tarasami i niczym nie zakłóconym, przepięknym i jedynym takim widokiem. Pod budynkami usytuowana będzie obszerna hala garażowa łącząca oba budynki, dzięki temu będzie możliwy także wjazd i wyjazd w ulicę Tama Pomorzańska, co odciąży ruch w ulicę Chmielewskiego i będzie alternatywą. Ciekawostką jest, że budynek numer 3 będzie posiadał 3 poziomy garażowca, i jest to prawdopodobnie jedyne takie rozwiązanie w naszym mieście.

Przedstawiamy do wglądu przykładowe rzuty mieszkań znajdujące się na IV piętrze w obu budynkach. Kondygnacje są powtarzalne do VII piętra. Niebawem przedstawiona zostanie pełna prezentacja oferowanych mieszkań, która obecnie jest w przygotowaniu. budynek nr 2budynek nr 3